KRJ40

Kilpailupäivä: 12.06.2020
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 02.06.2020

Vastuuhenkilö: Ilona (VRL-14757)
Järjestyspaikka: Tiiron ratsutalli (TIIR8007)

Säännöt: 
Kilpailut ovat avoimet kaikille
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

50 ratsukkoa / luokka
5 hevosta / luokka / omistaja
2 luokkaa / hevonen
1 hevonen yhteen luokkaan kerran

Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen
Hevosen VH-tunnus suositeltava
Jokainen ratsastaja ilmoittaa itsensä

Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen virtuaalinenilona@hotmail.com, otsikkona KRJ31-40 seuraavassa muodossa:

Luokka/Luokat:
Ratsastaja (VRL-00000) – Hevosen nimi VH00-000-0000

Vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista!

Luokat

  1. Helppo A (50 os.)
  2. Helppo A (50 os.)

Tulokset

LUOKKA 1, Helppo A (40/50)

1. Valo (VRL-14859) – Chévre de Dzelzain VH20-211-0004
2. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
3. Siguri (VRL-11290) – Runon Havuneito
4. Vibaja (VRL-00727) – Mrinmayi VH17-050-0004
5. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwynedd Morwenna VH15-026-0026
6. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
7. Valo (VRL-14859) – Felipinho Aloisie VH20-087-0004
8. Lissu T. (VRL-12701) – Mörkövaaran Maustepaholainen
9. Vibaja (VRL-00727) – Priya Ishaan VH18-050-0008
10. Lithy (VRL-07127) – Gringolet VH17-088-0005
11. Vibaja (VRL-00727) – Nery’s Adelicia VH01-025-6731
12. Lithy (VRL-07127) – Cavanaugh d’Grand VH06-099-0386
13. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
14. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Coronae Borealis
15. Vibaja (VRL-00727) – Ekaraj VH17-050-0001
16. Alisé (VRL-13542) – Speranza SHF VH20-029-0057
17. Valo (VRL-14859) – Genoveva Cassandra VH20-087-0005
18. Viixi (VRL-13923) – Syyn Taikasilmu VH20-018-0419
19. Viixi (VRL-13923) – Stadist VH18-018-1627
20. Valo (VRL-14859) – Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
21. Lithy (VRL-07127) – Donald ABG VH16-027-0053
22. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
23. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
24. Valo (VRL-14859) – BAFF Arpegiar Segundorico VH20-236-0007
25. Siguri (VRL-11290) – Hattuvaaran Kuurasoturi
26. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Romanovna
27. Vibaja (VRL-00727) – Nerian Pirouettes VH15-027-0152
28. Lissu T. (VRL-12701) – Kurjen Saarnia
29. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
30. Alisé (VRL-13542) – Baryton
31. Tuulia T. (VRL-00084) – Nerywick Swandance VH15-027-0214
32. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwynedd Máedóc VH15-026-0027
33. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
34. Lissu T. (VRL-12701) – Yötuulen Korpikolo
35. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
36. Lithy (VRL-07127) – Jonens Knaldgod VH20-010-0006
37. Siguri (VRL-11290) – Veenatar VH14-018-0980
38. Siguri (VRL-11290) – Sandin Ikiuni VH14-018-1030
39. Siguri (VRL-11290) – Vähäpellon Riinu VH16-018-2756
40. Lithy (VRL-07127) – Aiglentina VH17-088-0003

LUOKKA 2, Helppo A (44/50)

1. Siguri (VRL-11290) – Veenatar VH14-018-0980
2. Tuire (VRL-00345) – Puuhkatar
3. Siguri (VRL-11290) – Hattuvaaran Kuurasoturi
4. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Romanovna
5. Vibaja (VRL-00727) – Mrinmayi VH17-050-0004
6. Lissu T. (VRL-12701) – Yötuulen Korpikolo
7. Valo (VRL-14859) – Genoveva Cassandra VH20-087-0005
8. Siguri (VRL-11290) – Sandin Ikiuni VH14-018-1030
9. Lithy (VRL-07127) – Jonens Knaldgod VH20-010-0006
10. Tuulia T. (VRL-00084) – Trio Starstruck VH15-035-0212
11. Vibaja (VRL-00727) – Priya Ishaan VH18-050-0008
12. Tuire (VRL-00345) – Pilvipellon Hallantaika VH20-018-0326
13. Tuulia T. (VRL-00084) – Pencalow Isfoel VH15-026-0019
14. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
15. Tuulia T. (VRL-00084) – Nerywick Trinity VH15-027-0021
16. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
17. Siguri (VRL-11290) – Vähäpellon Riinu VH16-018-2756
18. Tuire (VRL-00345) – Syyn Repolainen VH20-018-0273
19. Lissu T. (VRL-12701) – Kurjen Saarnia
20. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Coronae Borealis
21. Alisé (VRL-13542) – Baryton
22. Viixi (VRL-13923) – Syyn Taikasilmu VH20-018-0419
23. Siguri (VRL-11290) – Runon Havuneito
24. Valo (VRL-14859) – BAFF Arpegiar Segundorico VH20-236-0007
25. Valo (VRL-14859) – Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
26. Vibaja (VRL-00727) – Nerian Pirouettes VH15-027-0152
27. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
28. Tuulia T. (VRL-00084) – Pencalow Irwyn VH15-026-0016
29. Lissu T. (VRL-12701) – Mörkövaaran Maustepaholainen
30. Lithy (VRL-07127) – Gringolet VH17-088-0005
31. Lithy (VRL-07127) – Aiglentina VH17-088-0003
32. Tuulia T. (VRL-00084) – Oldfinion Sirydd Cawr VH19-026-0008
33. Alisé (VRL-13542) – Speranza SHF VH20-029-0057
34. Vibaja (VRL-00727) – Ekaraj VH17-050-0001
35. Lithy (VRL-07127) – Cavanaugh d’Grand VH06-099-0386
36. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
37. Vibaja (VRL-00727) – Nery’s Adelicia VH01-025-6731
38. Viixi (VRL-13923) – Stadist VH18-018-1627
39. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
40. Valo (VRL-14859) – Chévre de Dzelzain VH20-211-0004
41. Tuire (VRL-00345) – Jää-Hyväiset VH18-018-1276
42. Lithy (VRL-07127) – Donald ABG VH16-027-0053
43. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
44. Valo (VRL-14859) – Felipinho Aloisie VH20-087-0004