KRJ37

Kilpailupäivä: 09.06.2020
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 02.06.2020

Vastuuhenkilö: Ilona (VRL-14757)
Järjestyspaikka: Tiiron ratsutalli (TIIR8007)

Säännöt: 
Kilpailut ovat avoimet kaikille
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

50 ratsukkoa / luokka
5 hevosta / luokka / omistaja
2 luokkaa / hevonen
1 hevonen yhteen luokkaan kerran

Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen
Hevosen VH-tunnus suositeltava
Jokainen ratsastaja ilmoittaa itsensä

Osallistuminen
Sähköpostitse osoitteeseen virtuaalinenilona@hotmail.com, otsikkona KRJ31-40 seuraavassa muodossa:

Luokka/Luokat:
Ratsastaja (VRL-00000) – Hevosen nimi VH00-000-0000

Vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista!

Luokat

  1. Helppo A (50 os.)
  2. Helppo A (50 os.)

Tulokset

LUOKKA 1, Helppo A (40/50)

1. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
2. Siguri (VRL-11290) – Veenatar VH14-018-0980
3. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwynedd Morwenna VH15-026-0026
4. Lissu T. (VRL-12701) – Kurjen Saarnia
5. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Romanovna
6. Vibaja (VRL-00727) – Mrinmayi VH17-050-0004
7. Alisé (VRL-13542) – Baryton
8. Viixi (VRL-13923) – Syyn Taikasilmu VH20-018-0419
9. Siguri (VRL-11290) – Runon Havuneito
10. Valo (VRL-14859) – Felipinho Aloisie VH20-087-0004
11. Lithy (VRL-07127) – Donald ABG VH16-027-0053
12. Lissu T. (VRL-12701) – Yötuulen Korpikolo
13. Siguri (VRL-11290) – Hattuvaaran Kuurasoturi
14. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwynedd Máedóc VH15-026-0027
15. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
16. Valo (VRL-14859) – BAFF Arpegiar Segundorico VH20-236-0007
17. Lithy (VRL-07127) – Aiglentina VH17-088-0003
18. Vibaja (VRL-00727) – Nerian Pirouettes VH15-027-0152
19. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
20. Tuulia T. (VRL-00084) – Nerywick Swandance VH15-027-0214
21. Alisé (VRL-13542) – Speranza SHF VH20-029-0057
22. Vibaja (VRL-00727) – Priya Ishaan VH18-050-0008
23. Valo (VRL-14859) – Chévre de Dzelzain VH20-211-0004
24. Valo (VRL-14859) – Genoveva Cassandra VH20-087-0005
25. Lithy (VRL-07127) – Cavanaugh d’Grand VH06-099-0386
26. Siguri (VRL-11290) – Vähäpellon Riinu VH16-018-2756
27. Viixi (VRL-13923) – Stadist VH18-018-1627
28. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Coronae Borealis
29. Lithy (VRL-07127) – Jonens Knaldgod VH20-010-0006
30. Lissu T. (VRL-12701) – Mörkövaaran Maustepaholainen
31. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
32. Lithy (VRL-07127) – Gringolet VH17-088-0005
33. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
34. Valo (VRL-14859) – Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
35. Siguri (VRL-11290) – Sandin Ikiuni VH14-018-1030
36. Vibaja (VRL-00727) – Ekaraj VH17-050-0001
37. Vibaja (VRL-00727) – Nery’s Adelicia VH01-025-6731
38. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
39. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
40. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368

LUOKKA 2, Helppo A (44/50)

1. Siguri (VRL-11290) – Hattuvaaran Kuurasoturi
2. Valo (VRL-14859) – BAFF Arpegiar Segundorico VH20-236-0007
3. Siguri (VRL-11290) – Vähäpellon Riinu VH16-018-2756
4. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
5. Lithy (VRL-07127) – Cavanaugh d’Grand VH06-099-0386
6. Tuulia T. (VRL-00084) – Oldfinion Sirydd Cawr VH19-026-0008
7. Tuulia T. (VRL-00084) – Nerywick Trinity VH15-027-0021
8. Valo (VRL-14859) – Felipinho Aloisie VH20-087-0004
9. Alisé (VRL-13542) – Speranza SHF VH20-029-0057
10. Lissu T. (VRL-12701) – Mörkövaaran Maustepaholainen
11. Valo (VRL-14859) – Chévre de Dzelzain VH20-211-0004
12. Lithy (VRL-07127) – Gringolet VH17-088-0005
13. Tuulia T. (VRL-00084) – Pencalow Isfoel VH15-026-0019
14. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
15. Tuulia T. (VRL-00084) – Pencalow Irwyn VH15-026-0016
16. Viixi (VRL-13923) – Stadist VH18-018-1627
17. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Coronae Borealis
18. Vibaja (VRL-00727) – Nery’s Adelicia VH01-025-6731
19. Valo (VRL-14859) – Genoveva Cassandra VH20-087-0005
20. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Romanovna
21. Vibaja (VRL-00727) – Ekaraj VH17-050-0001
22. Siguri (VRL-11290) – Veenatar VH14-018-0980
23. Tuire (VRL-00345) – Syyn Repolainen VH20-018-0273
24. Vibaja (VRL-00727) – Mrinmayi VH17-050-0004
25. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
26. Lithy (VRL-07127) – Jonens Knaldgod VH20-010-0006
27. Tuire (VRL-00345) – Pilvipellon Hallantaika VH20-018-0326
28. Tuire (VRL-00345) – Puuhkatar
29. Vibaja (VRL-00727) – Priya Ishaan VH18-050-0008
30. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
31. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
32. Tuire (VRL-00345) – Jää-Hyväiset VH18-018-1276
33. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
34. Viixi (VRL-13923) – Syyn Taikasilmu VH20-018-0419
35. Lissu T. (VRL-12701) – Yötuulen Korpikolo
36. Siguri (VRL-11290) – Runon Havuneito
37. Tuulia T. (VRL-00084) – Trio Starstruck VH15-035-0212
38. Lithy (VRL-07127) – Donald ABG VH16-027-0053
39. Vibaja (VRL-00727) – Nerian Pirouettes VH15-027-0152
40. Lissu T. (VRL-12701) – Kurjen Saarnia
41. Valo (VRL-14859) – Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
42. Siguri (VRL-11290) – Sandin Ikiuni VH14-018-1030
43. Alisé (VRL-13542) – Baryton
44. Lithy (VRL-07127) – Aiglentina VH17-088-0003