KRJ 28.12.2018

Kilpailupäivä: 28.12.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 27.12.2018
Vastuuhenkilö: Ilona (VRL-14757)
Järjestyspaikka: Tiiron ratsutalli (TIIR8007)

Säännöt: 
Kilpailut ovat avoimet kaikille
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

30 ratsukkoa / luokka
3 hevosta / luokka / omistaja
2 luokkaa / hevonen
1 hevonen yhteen luokkaan kerran

Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen
Hevosen VH-tunnus suositeltava
Jokainen ratsastaja ilmoittaa itsensä

Vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista!

Osallistuminen:
Sähköpostitse osoitteeseen virtuaalinenilona@hotmail.com, otsikkona KRJ02-04 seuraavassa muodossa:

Luokka:
Ratsastaja (VRL-00000) – Hevosen nimi VH00-000-0000

Kaikki joukon kutsut: KRJ02, KRJ03, KRJ04

Luokat

  1. Helppo B (30 os.)
  2. Helppo B (30 os.)
  3. Helppo A (30 os.)
  4. Helppo A (30 os.)
  5. Vaativa B (30 os.)
  6. Vaativa B (30 os.)
  7. Vaativa A (30 os.)
  8. Vaativa A (30 os.)

Tulokset

Luokka 1 (30/30)

1. Kida (VRL-08368) – Hopeatuulen Viiriäinen VH18-018-1914 
2. Sonja.P (VRL-06588) – Huovilan Kultavalakka VH17-017-0301 
3. Miltsu (VRL-05564) – Standardi Tipptaseme VH14-093-0067 
4. birdie (VRL-14733) – Euddogwy Ares VH18-026-0181 
5. Miltsu (VRL-05564) – PP’s Zodiac VH16-057-0031 
6. Jannica (VRL-04799) – Lille Brilled VH16-028-0253
7. Ilona (VRL-14757) – Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197
8. Ilona (VRL-14757) – Selma-Sylvia VH18-018-2118
9. Sonja.P (VRL-06588) – Amfibi KH VH13-017-0130
10. Miltsu (VRL-05564) – Viperclaw VH16-027-0004
11. Cherry (VRL-12299) – Rohkean Mahtijätkä
12. Nintsu (VRL-01851) – Divadream MPB VH17-023-0028
13. Tuire (VRL-00345) – Rocks Riverdance
14. Kida (VRL-08368) – Hopeatuulen Taru VH18-018-1913
15. Decne (VRL-00785) – Tanssilaulu
16. Jannica (VRL-04799) – Oakford Amarillion VH17-035-0022
17. Elva (VRL-14586) – Yawp Adelaide
18. Cherry (VRL-12299) – First Carat VH17-024-0107
19. Minni (VRL-10337) – Stoorin Helmiina
20. Cherry (VRL-12299) – Vesper VH18-067-0001
21. Kida (VRL-08368) – Vuornan Samettikuutamo VH18-018-2071
22. Elva (VRL-14586) – Sagavik Sedrik VH18-053-0079
23. birdie (VRL-14733) – Madeira
24. Nintsu (VRL-01851) – Moana’s Honey Bunny VH16-024-0060
25. birdie (VRL-14733) – Áth Dara
26. Sonja.P (VRL-06588) – Complex Number KH VH16-017-0450
27. Elva (VRL-14586) – Ponipalleron Myrtti
28. Jannica (VRL-04799) – Sadehelmen Saraste VH16-018-0556
29. Decne (VRL-00785) – Kalman Leikkimieli VH18-018-2228
30. Nintsu (VRL-01851) – Dinosaurus MPB VH17-023-0049

Luokka 2 (30/30)

1. Minni (VRL-10337) – Stoorin Helmiina
2. birdie (VRL-14733) – Madeira 
3. Decne (VRL-00785) – Kalman Leikkimieli VH18-018-2228 
4. Elva (VRL-14586) – Yawp Adelaide 
5. Miltsu (VRL-05564) – PP’s Zodiac VH16-057-0031 
6. Jannica (VRL-04799) – Sadehelmen Saraste VH16-018-0556
7. Cherry (VRL-12299) – Vesper VH18-067-0001
8. Decne (VRL-00785) – Tanssilaulu
9. Sonja.P (VRL-06588) – Amfibi KH VH13-017-0130
10. Kida (VRL-08368) – Vuornan Samettikuutamo VH18-018-2071
11. Elva (VRL-14586) – Sagavik Sedrik VH18-053-0079
12. Ilona (VRL-14757) – Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197
13. Sonja.P (VRL-06588) – Huovilan Kultavalakka VH17-017-0301
14. Sonja.P (VRL-06588) – Complex Number KH VH16-017-0450
15. Tuire (VRL-00345) – Rocks Riverdance
16. Cherry (VRL-12299) – First Carat VH17-024-0107
17. Miltsu (VRL-05564) – Standardi Tipptaseme VH14-093-0067
18. birdie (VRL-14733) – Áth Dara
19. Elva (VRL-14586) – Ponipalleron Myrtti
20. Cherry (VRL-12299) – Rohkean Mahtijätkä
21. Jannica (VRL-04799) – Lille Brilled VH16-028-0253
22. Jannica (VRL-04799) – Oakford Amarillion VH17-035-0022
23. Kida (VRL-08368) – Hopeatuulen Viiriäinen VH18-018-1914
24. Miltsu (VRL-05564) – Viperclaw VH16-027-0004
25. Ilona (VRL-14757) – Selma-Sylvia VH18-018-2118
26. Kida (VRL-08368) – Hopeatuulen Taru VH18-018-1913
27. Nintsu (VRL-01851) – Deleatur MPB VH16-023-0054
28. Nintsu (VRL-01851) – Crazy Yellow Monkey MPB VH17-023-0016
29. Nintsu (VRL-01851) – Moana’s Pegasos VH16-022-0083
30. birdie (VRL-14733) – Euddogwy Ares VH18-026-0181

Luokka 3 (30/30)

1. Tuire (VRL-00345) – Elovalkea VH18-018-1830 
2. Miltsu (VRL-05564) – Ponterosa VH16-018-1588 
3. Cherry (VRL-12299) – Näkin Muisto VH17-018-0931 
4. Tanja (VRL-07777) – Trabarian’s Arisutokuratto VH03-021-1509 
5. Elva (VRL-14586) –  GW Hazelnut VH16-035-0084
6. Miltsu (VRL-05564) – Misazzeey Rewa VH15-006-0088
7. Miltsu (VRL-05564) – Gin Vakansija VH16-001-0212
8. Jannica (VRL-04799) – Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055
9. Tanja (VRL-07777) – Trabarian’s Izumi Ikazuchi VH03-021-3257
10. Nintsu (VRL-01851) – Lust for Blood MPB VH17-023-0073
11. Cherry (VRL-12299) – Ruusupelätti VH17-018-1710
12. sonya (VRL-09386) – Tirion First Class VH18-026-0123
13. Jannica (VRL-04799) – El Kabong ox VH12-003-0102
14. birdie (VRL-14733) – Laire Davinna VH18-071-0033
15. sonya (VRL-09386) – Caer Maco VH18-022-0074
16. Jannica (VRL-04799) – Vinhan Chantelle VH17-022-0025
17. Kida (VRL-08368) – Sametti-Taika VH18-018-2003
18. Nintsu (VRL-01851) – Silmarillion MPB VH17-023-0072
19. Nintsu (VRL-01851) – Surprisingly MPB VH17-023-0074
20. Elva (VRL-14586) –  Duivel van Khim VH18-040-0074
21. Kida (VRL-08368) – Hopeatuulen Heljä VH18-018-1910
22. sonya (VRL-09386) – Arion Dael VH18-025-0073
23. Kida (VRL-08368) – Hopeatuulen Kuunpilke VH18-018-1911
24. Decne (VRL-00785) – Kashiya VH18-031-0466
25. birdie (VRL-14733) – Radiation
26. birdie (VRL-14733) – Chiquitita VH18-076-0081
27. Tuire (VRL-00345) – Very Merry Cocoa
28. Ilona (VRL-14757) – Royal Baby Blue VH18-011-0257
29. Tanja (VRL-07777) – Millenium Mi VH11-031-0100
30. Cherry (VRL-12299) – Hanttimies

Luokka 4 (30/30)

1. Jannica (VRL-04799) – Cedion Nutmeg Cookie VH18-024-0055 
2. Kida (VRL-08368) – Hopeatuulen Heljä VH18-018-1910 
3. Miltsu (VRL-05564) – Ponterosa VH16-018-1588 
4. birdie (VRL-14733) – Laire Davinna VH18-071-0033 
5. Tuire (VRL-00345) – Very Merry Cocoa 
6. birdie (VRL-14733) – Radiation
7. Kida (VRL-08368) – Sametti-Taika VH18-018-2003
8. Decne (VRL-00785) – Kashiya VH18-031-0466
9. Cherry (VRL-12299) – Näkin Muisto VH17-018-0931
10. Elva (VRL-14586) –  GW Hazelnut VH16-035-0084
11. Tuire (VRL-00345) – Elovalkea VH18-018-1830
12. Tanja (VRL-07777) – Trabarian’s Izumi Ikazuchi VH03-021-3257
13. sonya (VRL-09386) – Caer Maco VH18-022-0074
14. Tanja (VRL-07777) – Millenium Mi VH11-031-0100
15. sonya (VRL-09386) – Arion Dael VH18-025-0073
16. Nintsu (VRL-01851) – Battleborn Dael VH17-022-0047
17. Nintsu (VRL-01851) – Flintheart Gloomgold MPB VH17-023-0060
18. sonya (VRL-09386) – Tirion First Class VH18-026-0123
19. Jannica (VRL-04799) – El Kabong ox VH12-003-0102
20. Elva (VRL-14586) –  Duivel van Khim VH18-040-0074
21. Kida (VRL-08368) – Hopeatuulen Kuunpilke VH18-018-1911
22. birdie (VRL-14733) – Chiquitita VH18-076-0081
23. Cherry (VRL-12299) – Ruusupelätti VH17-018-1710
24. Ilona (VRL-14757) – Royal Baby Blue VH18-011-0257
25. Miltsu (VRL-05564) – Misazzeey Rewa VH15-006-0088
26. Jannica (VRL-04799) – Vinhan Chantelle VH17-022-0025
27. Miltsu (VRL-05564) – Gin Vakansija VH16-001-0212
28. Cherry (VRL-12299) – Hanttimies
29. Tanja (VRL-07777) – Trabarian’s Arisutokuratto VH03-021-1509
30. Nintsu (VRL-01851) – Bacchus MPB VH17-023-0056 

Luokka 5 (30/30)

1. Minni (VRL-10337) – Devilious Mind 
2. Molly (VRL-14516) – Naila du Boux 
3. Ilona (VRL-14757) – Kaunon Ruusunmarj VH18-018-0604 
4. Ilona (VRL-14757) – Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174 
5. Miltsu (VRL-05564) – Rusinante Rewa VH16-018-0042 
6. Cherry (VRL-12299) – Laastarisuhde
7. Kida (VRL-08368) – Kaarnan Averna VH18-018-1318
8. Tuire (VRL-00345) – Kuunlilja VH18-018-1829
9. Kida (VRL-08368) – Kultahiisku VH18-018-2002
10. Miltsu (VRL-05564) – Jaleel al Nabil AI VH14-003-0293
11. Cherry (VRL-12299) – Syrjän Täysnolla
12. birdie (VRL-14733) – Cornello VH18-087-0008
13. Jannica (VRL-04799) – Deleroy VH18-164-0008
14. birdie (VRL-14733) – Bianca XXV VH18-033-0079
15. Minni (VRL-10337) – Em’s Windir
16. Miltsu (VRL-05564) – Ponipalleron Tosi-Tarina VH16-018-0772
17. Jannica (VRL-04799) – Diejke v.d. Wacky VH17-040-0051
18. Tanja (VRL-07777) – Thalia Nerea Z4 VH11-040-0101
19. Cyanide (VRL-10601) – Virmalan Lumoojatar   VH16-018-2766
20. Kida (VRL-08368) – Tilhi VH18-018-2004
21. Cyanide (VRL-10601) – Riemer Ghost VH13-040-0363
22. Nintsu (VRL-01851) – Sjille MPB VH16-023-0061
23. Sylvi (VRL-08179) – Jeilin Peikkomieli VH18-018-2139
24. birdie (VRL-14733) – Joãozinho VH18-087-0010
25. Molly (VRL-14516) – Aiden du Boux
26. Nintsu (VRL-01851) – Duchess MPB VH16-023-0067
27. Molly (VRL-14516) – Abhay du Boux
28. Nintsu (VRL-01851) – Bastian MPB VH16-023-0029
29. Cherry (VRL-12299) – Capital K VH12-035-0246
30. Jannica (VRL-04799) – Duke van Khim VH18-040-0073

Luokka 6 (30/30)

1. Ilona (VRL-14757) – Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174 
2. Nintsu (VRL-01851) – Mirror in the Dark MPB VH16-023-0066 
3. Tanja (VRL-07777) – Thalia Nerea Z4 VH11-040-0101 
4. Cherry (VRL-12299) – Laastarisuhde 
5. Nintsu (VRL-01851) – Boundless MPB VH17-023-0014 
6. Tuire (VRL-00345) – Kuunlilja VH18-018-1829
7. Kida (VRL-08368) – Tilhi VH18-018-2004
8. Nintsu (VRL-01851) – Deep Sea Pearl MPB VH16-023-0065
9. birdie (VRL-14733) – Cornello VH18-087-0008
10. Cherry (VRL-12299) – Capital K VH12-035-0246
11. Ilona (VRL-14757) – Kaunon Ruusunmarj VH18-018-0604
12. Cherry (VRL-12299) – Syrjän Täysnolla
13. Molly (VRL-14516) – Abhay du Boux
14. Kida (VRL-08368) – Kaarnan Averna VH18-018-1318
15. Miltsu (VRL-05564) – Jaleel al Nabil AI VH14-003-0293
16. Minni (VRL-10337) – Em’s Windir
17. Jannica (VRL-04799) – Deleroy VH18-164-0008
18. Molly (VRL-14516) – Aiden du Boux
19. Kida (VRL-08368) – Kultahiisku VH18-018-2002
20. Miltsu (VRL-05564) – Rusinante Rewa VH16-018-0042
21. Minni (VRL-10337) – Devilious Mind
22. Miltsu (VRL-05564) – Ponipalleron Tosi-Tarina VH16-018-0772
23. Jannica (VRL-04799) – Duke van Khim VH18-040-0073
24. Cyanide (VRL-10601) – Virmalan Lumoojatar   VH16-018-2766
25. birdie (VRL-14733) – Bianca XXV VH18-033-0079
26. Cyanide (VRL-10601) – Riemer Ghost VH13-040-0363
27. Jannica (VRL-04799) – Diejke v.d. Wacky VH17-040-0051
28. birdie (VRL-14733) – Joãozinho VH18-087-0010
29. Molly (VRL-14516) – Naila du Boux

Luokka 7 (21/30)

1. Miltsu (VRL-05564) – Hasna ’B VH16-001-0241 
2. Tuire (VRL-00345) – Head Held High VH11-006-0208 
3. Miltsu (VRL-05564) – Gin Yermolai VH12-001-0745 
4. Tuire (VRL-00345) – Isadora 
5. Molly (VRL-14516) – Rockefeller
6. Jannica (VRL-04799) – Rosegarden’s Blade Runner VH18-006-0246
7. Jannica (VRL-04799) – Namys Miguel
8. Cherry (VRL-12299) – Aqua Librella VH17-031-0440
9. Miltsu (VRL-05564) – Zsazsa Izabella VH15-021-0315
10. Jannica (VRL-04799) – Hidden Romance VH18-034-0018
11. birdie (VRL-14733) – Lidador VH18-087-0012
12. Cherry (VRL-12299) – Final Play VH17-031-0376
13. Sonja.P (VRL-06588) – Duren Calandia VH17-031-0401
14. birdie (VRL-14733) – Américo XVI VH18-033-0080
15. Molly (VRL-14516) – Elodie d’Arch
16. Cherry (VRL-12299) – Calfuray NL VH12-040-0119
17. Minni (VRL-10337) – Sedina
18. Molly (VRL-14516) – Beaulieu
19. Tanja (VRL-07777) – Ancient de Grant VH06-044-9684
20. birdie (VRL-14733) – Octavio XLV VH18-033-0081
21. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023

Luokka 8 (21/30)

1. Molly (VRL-14516) – Rockefeller 
2. Miltsu (VRL-05564) – Zsazsa Izabella VH15-021-0315 
3. Molly (VRL-14516) – Elodie d’Arch 
4. Cherry (VRL-12299) – Final Play VH17-031-0376 
5. Tuire (VRL-00345) – Head Held High VH11-006-0208
6. Jannica (VRL-04799) – Namys Miguel
7. Minni (VRL-10337) – Sedina
8. Tanja (VRL-07777) – Ancient de Grant VH06-044-9684
9. Molly (VRL-14516) – Beaulieu
10. Cherry (VRL-12299) – Calfuray NL VH12-040-0119
11. birdie (VRL-14733) – Lidador VH18-087-0012
12. Tuire (VRL-00345) – Isadora
13. Cherry (VRL-12299) – Aqua Librella VH17-031-0440
14. Miltsu (VRL-05564) – Hasna ’B VH16-001-0241
15. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
16. Miltsu (VRL-05564) – Gin Yermolai VH12-001-0745
17. birdie (VRL-14733) – Américo XVI VH18-033-0080
18. Sonja.P (VRL-06588) – Duren Calandia VH17-031-0401
19. Jannica (VRL-04799) – Rosegarden’s Blade Runner VH18-006-0246
20. birdie (VRL-14733) – Octavio XLV VH18-033-0081
21. Jannica (VRL-04799) – Hidden Romance VH18-034-0018